O MNIE

SHOJIN

Shōjin Ryōri (精進料理) jest to nazwa roślinnej kuchni buddyjskiej, w której Shōjin oznacza wysiłek, siłę, energię i powstrzymywanie się od zła.

 

Cześć, jestem Shojin [wym. szodżin], bardziej formalnie może być Ewa. Wegański trener, czyli normalniej rzecz ujmując – trener na diecie roślinnej.

Chcesz potrenować? Potrzebujesz wegańskiego planu żywieniowego, poprowadzenia on-line w kwestii treningu i diety? Odsyłam do zakładki Treningi Personalne, Współpraca on-line oraz kontakt.

 

Coś o kursach, szkoleniach, warsztatach..
  • Trener Personalny i Instruktor Siłowni – Instytut Rozwoju Trenerów Personalnych Fit-Academy (2017)
  • Komponowanie diety wegańskiej / Dieta roślinna dla osób trenujących – Indywidualne szkolenie u dietetyk Darii Łukowskiej (2017)
  • Raw Food Nutritionist – Centre of Excellence / International Alliance of Holistic Therapists (2017)
  • Dieta roślinna w sporcie – prow. dr Damian Parol, Akademia Dietetyki Sportowej (2017)
  • Holistyczne podejście do treningu – Akademia Ajwen, prow. Piotr Sporek (2017)
  • Anatomiczne i fizjologiczne aspekty treningu sportowego – Akademia Ajwen, prow. Piotr Sporek (2017)
  • Stanie na rękach (warsztaty) – Ghetto Workout (2018)

Trenerskie-all

 

Trochę szerzej..

Sport towarzyszący niemal od zawsze. Od dziecka ogromne zamiłowanie do ulicznych sportów ekstremalnych – głównie deskorolki – oraz sportów zimowych. 3 lata spędzone na trenowaniu koszykówki w klubie w sportowym gimnazjum. Epizod ze studiowaniem Turystyki i Rekreacji na warszawskim AWFie.

Mniej sportowo? Studia Muzykologiczne na Uniwersytecie Warszawskim, rok w Szkole Muzycznej i sporo emocjonalnej walki w życiu.

Treningi? Głównie kalistenika, Street Workout i trochę inspiracji Crossfitem. Trenowanie wytrzymałości, siły, sprawności i przede wszystkim.. ..czerpanie dobrej zabawy z aktywności. 

Od I edycji Biegu Wegańskiego na 10 kilometrów stale pojawiam się także na każdej kolejnej edycji – bo pobiegać też dobrze. 

 

Odżywianie? Po kilku bezmięsnych (ale nie wegetariańskich) latach zaczęłam poznawać wegański styl życia i 31 grudnia 2010 roku zostałam weganką. Nieco ponad rok później zaczęłam się odżywiać witariańsko i przez niespełna 6 lat odżywiałam się całkowicie na surowo. Po tych kilku latach doświadczeń wróciłam jednak do zbilansowanej, nierestrykcyjnej diety wegańskiej

Całe życie wolna od wszelkich używek. Kiedy w okolicach 2006 roku zaczęłam się interesować sceną hardcore, to przyodziałam sobie także łatkę Straight Edge.

 

shojinsquareminiblog-side

_DSC8699xx

20180503_151845fff

shoobulwary

 


..i śmiechowy bonusik (tylko z dźwiękiem ;))

Share Button